עיצוב פנים במרכז

עיצוב פנים במרכז מושפע ממספר שלבים חשובים: החל מבחירת הקו העיצובי, כמות החדרים בהם נדרשת מלאכת העיצוב, לצד בחירת חומרי הגלם והצבע עבור הקירות – כדי לקלוע לטעמכם, מעצבת הפנים רונית פלטי תשמח לקבוע אתכם פגישת ייעוץ, לגבש את תכנית העבודה – ולהתחיל במלאכה! למה אתם מחכים? מוזמנים להתרשם מאתר האינטרנט שלי וליצור קשר במהרה.

עיצוב פנים במרכז

עיצוב פנים במרכז: לדון בפרטים החשובים

לעזוב מקום עבודה בטוח ולפנות למסלול עצמאי הינו החלטה לא פשוטה ואמיצה למדי. למעשה, מדובר בשדרוג איכות החיים, כאשר אתם הופכים לאדון של עצמכם. בהתאם לאופי העסק אותו אתם מתכננים לפתוח, כך תוכלו לבחור במיקום הגאוגרפי החדש של החברה, את כמות העובדים שיעבדו לצדכם לצד היבט חשוב ביותר: עיצוב הפנים של הנכס החדש.

סביבת העבודה והעיצוב שלה מושפעת מגורמים רבים. ראשית, על הכיסאות, השולחנות, המדפים והארונות להיות פונקציונליים ונגישים לכל עובד ועובדת. במקביל לכך, עליכם לבחור את גוון צבע הקירות של המטבחון, חדר הקבלה וחדרי הישיבות. מדובר בתהליך עבודה לא פשוט – אבל אפשרי בהחלט בזכות הליווי של מעצבי פנים. למה הכוונה? כדי שהעסק החדש שלכם ייצג אתכם ואת האמירה הכללית היטב, מלאכת עיצוב מרחב זה צריכה להיות הרמונית ויוצאת דופן.  

בהתאם לכך, בתחילת תהליך עיצוב הפנים, מומלץ לבחור בסגנון העיצוב הרלוונטי עבור אופי הנכס. בין אם מדובר בעיצוב קלאסי, מודרני או אקלקטי, מעצב הפנים יציג בפניכם את האפשרויות העומדות מולכם וידון אתכם על האופציה העדיפה. לאחר מכן, יהיה עליכם לבחור את מגוון המוצרים בפועל; מוצרים שיעניקו למשרד החדש את החזות לו הוא ראוי.

בהתאם לכך, עליכם לקבוע מראש מול מעצב הפנים מהם רצונותיכם, כיצד אתם מדמיינים את התוצאה הסופית וכמובן מהו התקציב לצורך השלמת המשימה.

 

אפשרויות עיצוב אינסופיות

בעת תהליך עיצוב הפנים של העסק שלכם, עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות: מאיזה חדר תרצו להתחיל במלאכת העיצוב? איזה תקציב עומד לרשותכם? והאם אתם מעדיפים חומרי גלם מסוימים על פני אחרים? מדובר בהתלבטות לא פשוטה, אבל מעצבת הפנים רונית פלטי תשמח ללוות אתכם לאורך כל שלב בתהליך עיצוב הפנים: החל מבחירת הקונספט, מידת הפונקציונליות שלו ועד הבחירה בטקסטורת ובצבעים מיוחדים – האפשרויות הן אינסופיות. נותר רק לבחור.

צור איתנו קשר:

054-8327336

לקבלת המתנה מלאו פרטים:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים