מעצבת פנים במודיעין

אם אתם מחפשים מעצבת פנים במודיעין הגעתם למקום הנכון. הדרך שלכם לעיצוב בית מרשים וייחודי, בית קלאסי או כפרי, מודרני או עכשווי, מתחילה אצל המעצבת שתבחרו, ותמשיך אצל הקבלן המבצע. מאוד חשוב שתהיה תקשורת טובה בין המעצב לקבלן המבצע. מכיוון שבניה עשויה להיתפס בעיני קבלנים מסוימים כתחום פרוץ בו ניתן להפריז בעלויות , חשוב שהמעצב יכין רשימת עבודה מפורטת / כתב כמויות. לפי כתב כמויות זה הקבלן יוכל להעריך את העלויות בהתאם לסטנדרט שהוגדר מראש מבלי לחרוג מהתקציב. 

מעצב טוב מלווה את התהליך כולו, הוא מבקר בשטח בנקודות זמן קריטיות, מוודא שהקבלן הבין היטב את התכניות שסופקו לו לביצוע.

רונית פלטי – מעצבת פנים במודיעין 

טרם תחילת התהליך על הלקוח לקיים פגישה עם המעצבת בה הוא יבהיר ויגדיר את ציפיותיו, רצונותיו וחלומותיו. מעצבת טובה תדע ליצוק רעיונות אלה לתוכנית עיצובית אישית ומדויקת. 

מי אתם? מה אתם צריכים? מה אתם רוצים? מה התקציב שעומד לרשותכם לבניית הבית? כל זה יקרה בעזרת הכלים הייחודיים והמקצועיים שפיתחתי עבורכם. אחרי שנכיר, נשמיע ונקשיב נמשיך לתכנית עיצובית אשר תהווה את הבסיס לעיצוב ושיפוץ הבית. בהמשך התהליך ישתלב תהליך הלבשת הבית. הדבר נעשה תוך התחשבות במספר אלמנטים כמו :

  • דרישות הלקוח
  • חלומות הלקוח
  • מידות האזורים הרלוונטיים
  • פונקציונאליות החדר
  • קונספט העיצוב
  • צבעים חומרים ומרקמים המועדפים על המעצבת
  • מידת הפתיחות של בני הבית לרעיונות חדשים
  • תקציב

על מנת לבצע את הבחירות הנכונות ולקבל הכוונה מקצועית לכל אורך תהליך העיצוב תוכלו לפנות אל רונית פלטי, מעצבת פנים מובילה באזור מודיעין וירושלים.

מגשימים חלומות מעוצבים 

אם קמתם בבוקר עם חלום, אם נחת עליכם החזון בשעת לילה מאוחרת – זה הזמן לממש אותו. בתהליך עיצוב הבית אין גבול לדמיון וזוהי הגישה שמעודדת ומטפחת רונית פלטי. התהליך קורה על ידי יצירת קונספט ייחודי המותאם אישית ללקוח, מותאם לצרכים ולהתנהלות בבית. כל זה על ידי תכנון נכון ומדויק של החלל, שימוש בחומרים, מרקמים וצבעים נכונים, התחשבות בריהוט קיים, ויצירת איזון נכון בין חדש לישן. גישתה האנושית, הסובלנית והמכילה של רונית מאפשרת לה לגשת בצורה הנכונה לכל לקוח, להבין לעומק את רצונותיו ואת חששותיו ,לעשות סדר בדברים, לזהות את הניצוץ המסמל את אהבתו הגדולה ליישם ולהביא אותו לידי ביטוי בפרויקט העיצובי החדש.

מעצבת פנים במודיעין

צור איתנו קשר:

054-8327336

לקבלת המתנה מלאו פרטים:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים